Ane Husnjak, nastavnik razredne nastave

Predmetni učitelji: Engleski jezik - prof. Gabrijela Pavičić

Vjeronauk - vjeroučiteljica Marija Kreković/Iva Ileš

Školska godina 2017/18

Tjedan 18.9.-22.9. (raspored A-parni)

Redari: Matija Jerončić i Dominik Jurković

LK - olovka (B,tko nema može i HB)

Molim, što prije ,nabaviti zbirku zadataka iz matematike (tko nije),jer smo krenuli s obradom nastavnih sadržaja za 2.r

• Prema dogovoru molim napisati u informativku podatke o visini i težini djeteta.
  • Raspored za A tjedan je u prilogu.
  • Sljedeći tjedan dobit ćemo i stalni B raspored te će se time rasporedi ustaliti i krenut ćemo sa svim aktivnostima.
  • Na web-u će biti napisane ponuđene SA i DOD s terminima održavanja.
  • Individualni razgovori s roditeljima počet će, također, u zadnjem tjednu rujna.
  • Svi pravilnici i protokoli nalaze se na stranici škole.
  • Kurikulum će biti dostupan u e-Dnevniku kada se usvoji na VR.
  • U e-Dnevniku će biti vidljiv i vremenik do kraja rujna.
  • Ukoliko postoji potreba za dodatnim pojašnjenjima o bilo čemu, molim obratiti se učiteljici putem e-maila ili na individualni razgovorima.

Himna nase skole[1].wav
 Raspored (1).docx