Irina Osmanbašić, nastavnik razredne nastave

Irina Osmanbašić, učiteljica mentor

-učiteljica 2.e razreda

-voditeljica malog zbora

Na ovoj stranici možete pronaći:

1.Novosti

2.Suradnja s roditeljima (primanje roditelja i roditeljski )

3. Aktivnosti razreda

4. Suradnja s drugima

5. Dokumenti (prezentacije, tekstovi, zanimljivosti)

1.NOVOSTI

I ovoga ljeta svi učenici koji žele mogu voditi ljetni dnevnik, zapise s ljetovanja i putovanja, čitati i zapisivati pročitana književna djela, te vježbati matematiku. Kako to treba činiti pročitajte u mapi LJETO.

Podjela svjedodžbi bila je 05.07.2017. u 9 sati u našoj učionici. Tko je nije podigao može to učiniti tijekom ljeta. Svjedodžbe se nalaze u tajništvu škole.

2.SURADNJA S RODITELJIMA

1. RODITELJSKI SASTANAK -

2.INDIVIDUALNI RAZGOVORI - individualni razgovori održavat će se svake druge srijede od 17 sati u učionici.

Datumi:

U lipnju nema individualnih razgovora.

U slučaju spriječenosti učiteljica (bolest, predavanja,---, termin se može promijeniti)

Tko želi  doći u jutarnjem terminu, treba se najaviti i doći u vrijeme kad po rasporedu učenici imaju Engleski  jezik ili Vjeronauk.

Sve informacije koje vam trebaju, a niste u mogućnosti kontaktirati učiteljicu, možete  se obratiti mailom na

irina.osmanbasic@skole.hr  .

3. AKTIVNOSTI RAZREDA

DODATNA NASTAVA HRVATSKOG JEZIKA - MALI KRITIČARI

Dodatna nastava izvodi se jednom mjesečno na sljedeći način:

1.dogovor o kazališnoj predstavi, koncertu ili izložbi koju ćemo obići (datum, vrijeme, cijena,)

2.razgovor o tome što ćemo gledati/slušati (petak nakon nastave)

3.gledanje kazališne predstave ili izložbe (subota, vrijeme po dogovoru)

4.razgovor o gledanom, iznošenje svog suda (ponedjeljak nakon nastave)

5.izrada plakata - kritike učenika, crteži, promotivni materijal  (srijeda )

6.izlaganje plakata u školskoj knjižnici

Tijekom školske godine pogledali smo sljedeće kazališne predstave: Eko Eko, Cvrčak i mrav, Božićna priča, Carevo novo ruho, Hrabri mornar, Zora riđokosa i Čudesna šuma. Posjetili smo MGZ i pogledali Žive slike. Učenici su sami u pratnji roditelja bili na Noći muzeja.

MALI ZBOR -   (učionica 2.e razreda)

4.SURADNJA:

S KNJIŽNICOM "VLADIMIR NAZOR" I KGZ (27.10.2016.-susret s Nadom Zidar Bogadi;)

S MSU

S MUZEJOM GRADA ZAGREBA

S HGM

SA ŠKOLSKOM KNJIŽNICOM ( 20.10.2016.-plakat Eko Eko; 25.10.2016.-Večer poezije; 04.11.2016. - plakat Cvrčak i mravi; 11.11.2016. - obnova korica za 6 knjiga povodom Mjeseca hrvatske knjige; 29.11.2016.-plakat Božićna bajka; 8.12.2016.- Carevo novo ruho;06.02.2017.- Hrabri mornar; 16.02.2017.- Večer poezije; 22.03.2017.-plakat Zora riđokosa; 05.05.2017. - plakat Čudesna šuma; 26.05.2017. - plakati povodom Dana škole: Put oko svijeta)

SA ZAGREBAČKIM HOLDINGOM (likovni natječaj Proljeće u Zagrebu-svibanj 2017.)

S MUO

S HTV-om  (ŠKOLSKI PROGRAM )

5. DOKUMENTI

U dolje navedenim mapama možete pronaći što smo radili tijekom školske godine.

(Prezentacija koju vidite na dnu stranice ne može se otvoriti zbog meni nepoznatih tehničkih razloga.)

MALI KRITIČARI.ppt