Irina Osmanbašić, nastavnik razredne nastave

Irina Osmanbašić, učiteljica mentor

-učiteljica 3.e razreda

-voditeljica malog zbora

Na ovoj stranici možete pronaći:

1.Novosti

2.Suradnja s roditeljima (primanje roditelja i roditeljski )

3. Aktivnosti razreda

4. Suradnja s drugima

5. Dokumenti (prezentacije, tekstovi, zanimljivosti)

1.NOVOSTI

smiley U subotu 20.1.2018. Mali kritičari pogledat će predstavu Bambi u Zagrebačkom kazalištu lutaka. Predstava počinje u 11 sati, a ulaznica stoji 25 kuna.                                         smiley Već u petak pogledat ćemo kazališnu predstavu Očko Čitaćirko u prostoru naše školeke knjižnice za koju trebamo donijeti 15 kuna.                                                        smiley Kako zbog bolesti većeg broja učenika nismo napisali sve kontrolne zadaće, u prvom tjednu ćemo pisati književnost.

2.SURADNJA S RODITELJIMA

1. RODITELJSKI SASTANAK -

2.INDIVIDUALNI RAZGOVORI - individualni razgovori održavat će se svake druge srijede od 17 sati u učionici.

Datumi:  24.01.2018.

07.02.2018.

21.02.2018.

07.03.2018.

21.03.2018.

U lipnju nema individualnih razgovora.

U slučaju spriječenosti učiteljica (bolest, predavanja,---, termin se može promijeniti)

Tko želi  doći u jutarnjem terminu, treba se najaviti i doći u vrijeme kad po rasporedu učenici imaju Engleski  jezik ili Vjeronauk.

Sve informacije koje vam trebaju, a niste u mogućnosti kontaktirati učiteljicu, možete  se obratiti mailom na

irina.osmanbasic@skole.hr  .

3. AKTIVNOSTI RAZREDA

DODATNA NASTAVA HRVATSKOG JEZIKA - MALI KRITIČARI

Dodatna nastava izvodi se jednom mjesečno na sljedeći način:

1.dogovor o kazališnoj predstavi, koncertu ili izložbi koju ćemo obići (datum, vrijeme, cijena,)

2.razgovor o tome što ćemo gledati/slušati (petak nakon nastave)

3.gledanje kazališne predstave ili izložbe (subota, vrijeme po dogovoru)

4.razgovor o gledanom, iznošenje svog suda (ponedjeljak nakon nastave)

5.izrada plakata - kritike učenika, crteži, promotivni materijal  (srijeda )

6.izlaganje plakata u školskoj knjižnici

Tijekom školske godine pogledali smo sljedeće kazališne predstave:

MALI ZBOR -   (učionica 3.e razreda)

4.SURADNJA:

S KNJIŽNICOM "VLADIMIR NAZOR" I KGZ (3.11.2017.-Vuk koji je ispao iz knjige; 22.12.2017.-Kako je snijeg pao;)

S MSU

S MUZEJOM GRADA ZAGREBA

S HGM

SA ŠKOLSKOM KNJIŽNICOM (29.9.2017.-sat lektire - Čudnovate zgode šegrta Hlapića;25.10.2017. - plakat Klauni i lutke Fljuf i Žljuf; 15.11.2017. - Mjesec hrvatske knjige - naslovnica Plesne haljine žutog maslačka; 28.11.2017.-Književna večer-poezija i proza uz kolače i čaj;)

SA ZAGREBAČKIM HOLDINGOM

S MUO

S HTV-om  (ŠKOLSKI PROGRAM )

5. DOKUMENTI

U dolje navedenim mapama možete pronaći što smo radili tijekom školske godine.

(Prezentacija koju vidite na dnu stranice ne može se otvoriti zbog meni nepoznatih tehničkih razloga.)

MALI KRITIČARI.ppt