Mateo Bučar

Predmetni učitelji:

Engleski jezik – prof. Blaženka Barišić Radoš

Katolički vjeronauk – Gordana Aralica, teolog

U utorak, 21. studenog 2017. - Kazališna predstava "Velika muka malog vuka" (Kazalište Mala scena)

• Ukupna cijena je 52 kn (ulaznica 30kn + prijevoz 22kn)
  • Novac donijeti do ponedjeljka 20.11.
  • Povratak iz kazališta je oko 12 sati - klasičari nakon povratka odlaze kući, a boravkaši nastavljaju nastavu u Produženom boravku

Kratke obavijesti:

• Tjedni raspored nastavnih sati prikazan je u prilogu.
  • Okvirni vremenik pisanih provjera za prvo obrazovno razdoblje vidljiv je u e-Dnevniku.
  • Počele su aktivnosti učitelja (izvannastavne aktivnosti i dodatna nastava) - raspored je prikazan u prilogu i vidljiv na stranici škole.
  • Novac za školske časopise, prema dogovoru, dostaviti učitelju.
  • Sve dodatne informacije možete saznati putem e-maila ili na individualnim razgovorima.

INDIVIDUALNI RAZGOVORI održavat će se svaki drugi utorak (neparni B tjedan) od 17:00 do 18:30 sati

- upisati se u tablicu / listu kod sjevernog ulaza u školu - staklena vrata).