Morana Podnar, dipl. učitelj

ČUVARI PTICA STANARICA

Učenici 1.d razreda brinu o pticama u naselju. Uz pomoć tata i djedova  izradili su nekoliko kućica za naše stanarice i prozvali se čuvarima ptica stanarica. Kućice su postavili na mlada stabla u školskom dvorištu, a iz svoje učionice prate doseljavanje novih stanara. Akciji su se pridružili i učenici 1.b koji su izradili hranilice i postavili ih u blizini kućica. Dok je ovakvih đaka, nase stanarice ne trebaju brinuti o zimi.

Hvala prvasima i njihovim pomoćnicima.

NOVI POČETAK

U ponedjeljak, 7. rujna 2015. neki novi prvašići kreću u našu školu. S veseljem ih očekujemo i veselimo se našem susretu. Vjerujem da ćemo se lijepo slagati i družiti sljedeće četiri godine.

Sretan početak vaše prve školske godine želi vam učiteljica Morana.

OBAVIJESTI ZA PRVAŠE

Poštovani roditelji,

Lijepo vas pozdravljam na početku nove školske godine.

Ovo su osnovne obavijesti za lakši početak rada.

Sve ostale informacije dobit ćete na 1. roditeljskom sastanku u četvrtak, 10. rujna 2015. u 18 sati u holu škole.

• u školu se ulazi na sjeverna  vrata i izlazi na zapadna

• jutarnje dežurstvo počinje u 7:00, a okupljamo se do 7:20 sati

• doručak počinje u 7:30 sati

• tri crtančice, tri pisanke A, matematičku bilježnicu za 1. razred, pernicu i papuče

• donijeti informativku s upisanim telefonskim brojevima roditelja i podatcima tko dolazi po dijete

• produženi boravak traje do 15:30 sati, a dežurstvo do 17 sati

• djecu čekate vani ispred zapadnih vrata gdje će ih dovesti učiteljica

• ponijeti puno osmijeha i dobre volje

Veseli početak želi vam vaša učiteljica Morana!

TERENSKA NASTAVA- Pozdrav jeseni

U utorak, 6.10.2015. prvaši idu u Grad mladih na terensku nastavu Pozdrav jeseni. Dolaze u školu u uobičajeno vrijeme, a planirani povratak je oko 14:30 sati kada možete doći po njih ispred škole. Dežurstvo je do 17 sati.

Odjenite ih i obujte u skladu s vremenskim uvjetima, spakirajte koju grickalicu i sok/vodu te uputite na lijepo ponašanje.

INFORMACIJE ZA RODITELJE

Poštovani roditelji, informacije će se održavati svaku drugu srijedu u A smjeni od 17- 18:30 sati u učionici 1.d razreda. Za informacije se potrebno najaviti putem tablice izvješene na vratima učionice ili putem maila.

Prve informacije održat će se 7. listopada i svi termini su već popunjeni. Možete se predbilježiti za one sljedeće, 21.10.2015.

RODITELJSKI SASTANAK

U srijedu, 14.10.2015. u 17:30 sati održat će se drugi roditeljski sastanak u učionici broj 18 na prvom katu novog dijela škole. Glavni dio sastanka bit će predavanje školske logopedice Suzane Peh o početnom čitanju i pisanju što je vrlo važna i interesantna tema za roditelje prvaša.

FOLKLORNA SKUPINA

Folklorna skupina je počela s radom. Probe se održavaju ponedjeljkom od 12.20 do 13.10 sati, a po potrebi i češće o čemu će djeca na vrijeme biti obaviještena. Skupinu vode učiteljice Ana Lalić i Morana Podnar.

Upisan je velik broj nove djece te grupa sada broji 37 učenika prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda. Zbog velikog interesa djece morali smo održati audiciju.

Sada pripremamo program za sudjelovanje na Božićnoj priredbi.

Sve plesačice trebaju za nastup pripremiti sljedeće: pribor za frizuru, bijele štrample, crne papuče/balerinke/cipele te četiri satenske trakice (1 metar duge).

Plesačima su potrebne bijele čarape i crne papuče/ cipele.

Svim folklorašima želimo dobru zabavu i uspješne nastupe!!!