Sanja Muheljić, dipl.defektolog i nastavnik razredne nastave

Sanja Muheljić, diplomirani defektolog, učiteljica razredne nastave, razrednica  2.c razreda.

Nastava počinje u ponedjeljak,7. rujna 2015.

Odlukom Učiteljskog vijeća zbog povećanog broja učenika i fizičkih uvjeta škole učenici 3.a (A. Lalić), 3.b (M. Ujević), 3.c (T. Piteša), 3.d (V. Kalafatić) tjedno će se izmjenjivati s učenicima 4.a (M. Torer), 4.b (A. Husnjak),

4.c (S. Muheljić) i 4.d (S. Krezo) na način da jedan tjedan pohađaju nastavu od 8:00, a drugi tjedan od 12:25 sati.

7. 9. 2015. učenici 4. razreda dolaze u školu u 10:30h. Nastava će završiti u 12:55h.

Učenici trebaju ponijeti školsku torbu za udžbenike, pribor za pisanje i informativku.

Roditeljski sastanak – održat će se u utorak, 8.9.2015. u 17:30h.