Posjet Dječjem domu

Autor: Maja Sokač, 19. 5. 2017. 11:10

U srijedu, 17. svibnja 2017. godine grupa učenika volontera naše škole u pratnji pedagogice Maje Sokač i vjeroučiteljice Željke Maršanić posjetila je štićenike Dječjeg doma Nazorova.

Posjet Domu za starije osobe Sveti Josip

Autor: Maja Sokač, 20. 4. 2017. 21:09

Naši volonteri radili su i tijekom proljetnih praznika! Posjetili su Dom za starije osobe Sv. Josip u Zagrebu i proveli vrijeme s korisnicima uz fini čaj i piškote. Like yes za međugeneracijsko druženje!

[više]

Posjet skloništu za nezbrinute životinje u Dumovcu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Maja Sokač, 31. 1. 2017. 18:18

Volonteri posjetili sklonište za životinje u Dumovcu

U srijedu 21.12.16. volonteri su posjetiti sklonište za životinje u Dumovcu i dostavili hranu i deke prikupljene na ovogodišnjem Božićnom sajmu.